تبلیغات
سپید پر رنگ - فرش سپید - فاطیما بهارمست - امیر کاظمی - سارا رسول زاده - کیوان ساکت اف - اشکان خیل نژاد - «فرش سپید» برای خالق جدیدترین متدهای تحصیلی

http://www.tv2.ir/Components/General/ShowImage.aspx?imagepath=/Content/media/image/2013/12/74208_orig.jpg&mode=250

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مسعود ساکت اف گفت: امروز «فرش سپید» میزبان علی ابراهیمی، کارشناس علوم سیاسی، می شود، این کارشناس که از دوران نوجوانی در زمینه مشاوره تحصیلی کار کرده، متدهای تازه و جدیدی به نوجوانان آموزش می دهد، متدهای شب امتحانی که نوجوانان را سریع تر به نتیجه می رساند.

وی افزود: برای برنامه فردا از2 دانشجوی رباتیک دانشگاه قزوین دعوت کردیم تا همراه با ربات ها و مربی خود به این برنامه تشریف بیاورند؛ این اقدام برای آشنا کردن بیشتر نوجوانان با علم رباتیک صورت گرفته و تصور می کنم بسیار مورد توجه مخاطبان این برنامه قرار بگیرد.

این تهیه کننده گفت: این جوانان هنر خود در ساخت ربات و مهارت های ربات هایشان را در استودیو «فرش سپید» به نمایش می گذارند.

ساکت اف ادامه داد: پنجشنبه، 28 آذر هم علیرضا باقری، کاریکاتوریست نوجوان گلستانی میهمان برنامه نوجوانانه «فرش سپید» می شود، این نوجوان ناشنوا مهارت خاصی در کشیدن کاریکاتور چهرده ها دارد و قرار است در استودیو برنامه کاریکاتور مجری های ما را نیز بکشد.

وی گفت: پنجشنبه شهاب هرمزی نوجوان خوش صدای یزدی هم ترانه «دودکش» از رضا صادقی را برای همسن و سال های خود بازخوانی خواهد کرد.
«فرش سپید» کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که سه شنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 18 و 25 دقیقه روی آنتن تلویزیون می رود.
طبقه بندی: فرش سپید، 
برچسب ها: «فرش سپید»،
ارسال توسط مدیریت
تبلیغات
http://up.skinak.ir/up/skinak/graphic/ready_banner/pack2/ads02_skinak_13.gif
آرشیو مطالب
نظر سنجی
کدومی؟!پیوند های روزانه
امکانات جانبی

setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان

X بستن تبلیغات